آشنایی با درمانگاه تخصصی و فوق چشم

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی چشم در محوطه حیاط بیمارستان و در طبقه اول واقع شده است. که از روزهای شنبه تا چهارشنبه در شیفت صبح در سه بخش درمانگاه تخصصی، فوق تخصصی و پاراکلینیک پذیرای مددجویان می باشد.

این درمانگاه در کلینیک ویژه عصر نیز از روزهای شنبه تا چهارشنبه فعال می باشد.

مددجویان با مشکلات چشمی وFallow up بعد از عمل نیز به این واحد مراجعه می نمایند.

آشنایی با درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی گوش، گلو ، بینی و جراحی سروگردن

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی ENT در شیفت صبح از روز شنبه تا چهارشنبه به صورت درمانگاه تخصصی صبح و روزهای یکشنبه و سه شنبه صبح درمانگاه آندوسکوپی تخصصی و عصر روزهای زوج درمانگاه کلینیک ویژه فعال می باشد.

مددجویان جهت انجام مراقبت های قبل و بعد از عمل و کلیه بیماری های گوش و حلق و بینی و سر و گردن به این واحد مراجعه می نمایند.

گفتار درمانی در طبقه دوم درمانگاه واقع شده است. گفتار درمانی مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین(ع) از سال 1385 دراین مرکز افتتاح شد.

آسیب شناسی و درمان انواع اختلالات گفتار و زبان اعم از اختلالات ذهنی و تکلم، مشکلات گفتار و زبان پس از ضایعات مغزی و به ویژه اختلالات صوت دراین واحد انجام می پذیرد.

عمده ترین مراجعان این واحد، بیماران ارجاعی از درمانگاه ENT هستند که به دلیل    انواع مشکلات صوتی و کلامی توسط پزشکENT به واحد گفتاردرمانی معرفی شده اند.

ارزیابی بیماران به لحاظ اسپیرومتری و راینومانومتری نیز دراین واحد قابل انجام خواهد بود.

درمانگاه قلب و عروق که در ضلع شمال غربی بیمارستان و روبروی پذیرش واقع شده است.

در این واحد در عصر روزهای شنبه و سه شنبه مددجویان کاندید عمل توسط متخصص قلب ویزیت گردیده و اقدامات لازم قبل از عمل شامل : گرفتن ECG و مشاوره های لازم جهت آنها صورت می گیرد.

درمانگاه بیهوشی که در ضلع شمال غربی بیمارستان در کنار درب ورودی واقع شده است.

 این واحد در روزهای شنبه، یکشنبه و سه شنبه در ساعات صبح فعال می باشد.

در روزهای مذکور مددجویان کاندید عمل جراحی توسط متخصصین بیهوشی ویزیت گردیده و مورد مشاوره بیهوشی جهت عمل جراحی قرار می گیرند.

آخرین بروز رسانی : 20 شهریور 1400